Zimski kamp – Ski škola na Mašincu na Kopaoniku

Zimski kamp – Ski škola na Mašincu na Kopaoniku

Skijajte na Kopaoniku sa Školarkom

Školarko već par godina unazad vodi decu na skijanje na Kopaonik. Nedavno smo konkurisali i dobili Dom učenika Mašinac, te od 2015. godine decu organizovano vodimo na skijanje i to sa smeštajem na samoj istoimenoj stazi- Mašinac. Dom u kome deca odsedaju je apsolutno prilagođen deci i svim njihovim potrebama. Osim licenciranih trenera koji su svi školovani nastavnici fizičke kulture, a koji uče decu skijanju, dom se ističe i po posebnom programu namenjenom deci, te naši mališani imaju i večernju zabavu u okviru diskaća ili na otvornom.

U okviru ovog zimskog programa uključene su sledeće stvari:

  • Prevoz
  • Smeštaj
  • Osiguranje
  • Ishrana
  • Ski nastava u trajanju od 20 časova
  • Ski-pass za celodnevno skijanje za sedmodnevni aranžman
  •  Zdrvavstvena zaštita
  • Stalni nadzor i briga o deci od strane osoblja Školarka

Za cenu skijanja i za sve detalje koji Vas interesuju informišite se putem maila: office@skolarko.com ili

putem telefona: 065/89-00-895 ili 063/8 -267 -388.

Leave a Reply