LETNJI RASPUST U ŠKOLARKU 2016.

LETNJI RASPUST U ŠKOLARKU 2016.

Raspust u Školarku 2016.

I ove godine organizujemo aktivno leto u Školarku za naše školarce, ali ovoga puta i za decu od 4 godina pa naviše!

Naši školski mališani provode leto na dinamičan način: odlaskom na bazene, na Štrand, u park, kao i u samim prostorijama Školarka gde im na raspolaganju stoje brojne didaktičke igre, kvizovi i mnoge druge zanimacije u kojima oni rado uživaju. Pojedinim danima organizuju se kreativne radionice, kao i jezičke radionice, dok se od 15. avgusta deca pored svakodnevne igre pomalo pripremaju i za nastojeću školsku godinu. Cena boravka se kreće od 90 eura na mesečnom nivou sa doplatom za hranu po dogovoru.

Naši mališani predškolskog uzrasta provde letnji raspust kod nas u poludnevnoj prepodnevnoj varijanti (od 10 do 13 h) uz svakodnevne kreativne radionice. Cena poludnevnog mesečnog dovođenja deteta je 6000.

Školarko tokom letnjeg raspusta radi od 7 do 17 h

Dobro nam došli!

Vaš Školarko

Pošaljite nam poruku