Priprema za školu-upis novih grupa

Priprema za školu-upis novih grupa

Neka vaše dete zakorači sigurno, spremno i samouvereno na putovanje zvano školovanje. Školarko već 12. godinu upisuje samo dve grupe predškolaca na pripremni program za školu. U okviru programa koji se odvija dva puta nedeljno u terminima od 17  do 18 h pripremamo buduće đake prvake. Kroz naš jedinstven program dete će:
✅ korak po korak, prirodnim putem ovladati slušnom pažnjom,
✅ naučiti da čita i piše,
✅ naučiti osnovne matematičke operacije kroz Oksfordski program Numicona,
✅ ojačati svoju pažnju,
✅ razviti emocionalnu pismenost,
✅ upoznati svet oko nas na jedan drugačiji način.
i još mnogo toga …Broj dece u grupi je do 6-oro. Cena programa je 5900. Upisujemo samo dve grupe polaznika. Program traje od septembra do kraja juna. Upis samo u Septembru! Požurite i rezervišite mesto na vreme!
☎️ 0658900895☎️ 0692044767

Leave a Reply