Zimski raspust u Školarku 2017.

DSC_0104 DSC_0015 DSC_0987

I ovog zimskog raspusta Školarko organizuje čuvanje dece, stim da su naša vrata tokom raspusta otvorena i mlađoj deci. Naime Školarko tokom raspusta nudi čuvenje dece uzrasta od 4 do 12 godina. U okviru čuvanja tokom raspusta učitelji deci organizuju niz sledećih aktivnosti: kreativne radionice, kreativno kuvanje, igre bez granica, boravak na svežem vazduhu uz sankanje i grudvanje na Fruskoj gori,pravljenje snežnog grada u velikom dvorištu koje je u nastavku naše dvorišne terase…Jednom rečju deca kod nas tokom raspusta potpuno uživaju provodeći vreme kvalitetno i kreativno, van domašaja televizora, kompjutera i mobilnih telefona. Deca mogu dolaziti na dnevnom, nedeljnom ,ili polumesečnom nivou tokom raspusta, a ukoliko žele mogu ostati i nakon toga, te roditelji raspust mogu platiti i u okviru mesečne cene.
Dobro došli u naš svet, svet edukacije, druženja i kreativne zabave!

Leave a Reply